To prawdziwy rollercoaster

Czasami jesteś rodzicem na medal. Innym razem… masz tylko dość sił, by płynąć z prądem.

Podobnie jak Ty, my także wciąż poszukujemy nowych, łatwiejszych i lepszych sposobów na rozwiązanie codziennych rodzicielskich problemów.

Rodzice (a jest nas wielu w firmie Tommee Tippee) pomagają nam wzniecać iskry pomysłów, które podsycane i rozpalane zaangażowaniem zespołu stają się następnie idealnymi produktami dla dzieci. Zajmujemy się tym od ponad 50 lat, nie nudząc się ani chwili.

Kiedy słyszymy od mam, ojców, znajomych i rodzin, że stworzyliśmy produkt, który pomaga im na co dzień, staje się to dla nas inspiracją do dalszego działania.

Jakie były początki

Dawno, dawno temu byli sobie trzej bracia, którzy stworzyli nowy kubeczek, który nigdy się nie przewracał…

…będąc doskonałym rozwiązaniem dla niemowląt i bardzo ważnym dla rodziców, którym oszczędzał bałaganu. Od skromnych początków poprzez uhonorowane nagrodami smoczki do butelek (o kształcie sutka, bo takie preferują maluchy) po bezpieczniejsze śpiworki, które zapewniają dzieciom i ich zmęczonym rodzicom więcej chwil w objęciach Morfeusza… pomagamy rodzicom czerpać radość z jazdy rollercoasterem, jaką jest wychowanie i opieka nad dzieckiem.

Jesteśmy tu dla Ciebie — ręka w rękę, piersią w pierś

Jesteśmy tu dla Was, rodzice, nie dla dzieci (które są Waszym zadaniem).

Wiemy, że nikt nie rodzi się rodzicem, ale że stajemy się nimi.

Na tej drodze czekają nas wzloty, upadki oraz wszystko inne pomiędzy nimi. Wiemy więc, że potrzebujesz kogoś, na kim możesz polegać. Kogoś, kto to wszystko zrozumie. My rozumiemy Cię bez słów.

Czy to poprzez ofertę prostych i funkcjonalnych produktów, które ułatwią Ci codzienne obowiązki. Czy też wspierając mamy na całym świecie w naszej kampanii #TheBoobLife.

Jesteśmy z Tobą i dla Ciebie.

Jakość to podstawa

Każdy z naszych produktów poddajemy rygorystycznym testom jakościowym, by zagwarantować, że będą one bezpieczne dla niemowląt i łatwe w obsłudze dla mam i ojców.

Weźmy na przykład nasze smoczki — każda partia tych małych cacek przechodzi 23 rodzaje testów bezpieczeństwa i wytrzymałości. Jeden z testów na rozciąganie dowodzi, że mogą one wytrzymać działanie siły o masie 20 kg!

Razem zmieniamy świat

Od noworodka po chodzącego malucha…

Nasza droga zrównoważonego rozwoju nieustannie pcha nas naprzód, wciąż z tą samą misją — by tworzyć dla dzieci świat, w którym będą mogły lepiej wzrastać i rozwijać się, a my, towarzysząc im w tej podróży, będziemy kontynuować dążenie do perfekcji.

Każde dziecko ma prawo do dobrego startu w życie, stąd poczuwamy się do jak największych starań, by zapewnić im świat pełnych możliwości. Oznacza to dbałość o naszą planetę już dziś, aby przyszłe pokolenia miały szanse jutra i mogły czerpać z zasobów społeczności w spełnianiu ich dziecięcych marzeń.

Przeczytaj więcej o naszej inicjatywie Brighter Futures (Jaśniejsza przyszłość) tutaj.

BRIGHTER FUTURES

Służymy pomocą, gdy jej potrzebujesz

Wiemy, że rodzicielstwo to nieustanne wzloty i upadki.

Wychowując dziecko, nie da się wszystkiego robić idealnie i jest to całkowicie w porządku.

Dlatego zawsze jesteśmy dostępni, jeśli chcesz zadzwonić lub porozmawiać na czacie. Nie musisz zaglądać w najgłębsze otchłanie witryny, aby się z nami skontaktować. Możesz zrobić to tak, jak jest Ci wygodnie — przez telefon, pocztą elektroniczną, za pośrednictwem mediów społecznościowych czy też czatu na żywo (gołębi pocztowych nie obsługujemy). Bo mamy świadomość, że jeśli potrzebujesz porady dotyczącej produktu lub masz problem, musisz go rozwiązać jak najszybciej.

Też jesteśmy ludźmi

Firma Tommee Tippee to mocna drużyna osób, które uwielbiają swoją pracę.

Spędziliśmy ponad 50 lat, doskonaląc wszystkie aspekty rodzicielstwa. Wiemy, czym jest czas karmienia i kąpieli, zmiany pieluch i słodkiego snu dziecka. Ulepszamy każdą z tych sfer, zawsze słuchając, tworząc i wymyślając coś nowego.