Menu

Lista zakupów produktów żywnościowych dla dzieci: Co kupić przed wprowadzeniem stałych pokarmów?

Słuchamy mam już od ponad 50 lat i współpracujemy z nimi w celu stworzenia kilku produktów do karmienia dzieci, które ułatwiają życie podczas posiłków. Przejrzyj poniżej naszą listę zakupów żywności dla dzieci:

Zapewnij ochronę

Szybko przekonasz się, że śliniaki dla dzieci to jedno z najważniejszych zakupów, jakich można dokonać. Będzie dużo bałaganu, więc trzeba się odpowiednio przygotować! Jeśli okaże się, że Twoje dziecko bardzo brudzi podczas jedzenia, możesz również rozłożyć łatwą do czyszczenia matę ochronną pod krzesełkiem!

Łyżka łyżce nie równa

Podczas pierwszych kęsów Twojego dziecka, odpowiednia łyżeczka jest bardzo ważna.

Idealna łyżeczka jest:

  • plastykowa (metal zachowuje ciepło i może poparzyć wrażliwe usta dziecka),
  • bardzo płytka (gwarantuje, że dziecko zjada pokarm, a nie pozostaje on na łyżeczce),
  • dłuższa (zapewnia łatwy dostęp do słoików i pojemników na żywność).
Łyżeczka ze wskaźnikiem ciepła

Nasze łyżeczki do karmienia mają wszystkie zalety. Co więcej, nasze łyżeczki ze wskaźnikiem ciepła zmieniają kolor z czerwonego na żółty, aby ostrzec Cię, gdy jedzenie jest zbyt gorące dla Twojego dziecka. Doskonale sprawdzają się, gdy korzystasz z kuchenki mikrofalowej do podgrzewania jedzenia, ponieważ na pierwszy rzut oka informują Cię, kiedy można bezpiecznie karmić dziecko — a kiedy nie.

Design z myślą o redukcji chaosu

Zawsze szukamy sposobów, aby ułatwić życie mamom. Zaprojektowaliśmy całą gamę kolorowych, inteligentnych i praktycznych produktów.

Parowar/blender
  • Nasza magiczna mata trzyma miseczki i talerze na stole, nawet jeśli rączki naszego dziecka mają inne pomysły...
  • Nasze miseczki i łyżeczki zaprojektowano z tymi samymi kątami, aby pomóc zredukować bałagan.
  • Wiemy, że jako mama do grona swoich najlepszych przyjaciół zaliczasz zmywarkę, zamrażarkę i kuchenkę mikrofalową. Dlatego też wszystkie nasze produkty są wykonane z odpowiednich, wytrzymałych materiałów.
  • Żaden z naszych produktów nie zawiera PCW ani BPA.
  • Nawet najgłodniejsze dziecko poradzi sobie z szybkimi czterema minutami potrzebnymi na bezpieczne ogrzanie pokarmu w naszym elektrycznym podgrzewaczu do jedzenia i butelek.

Podręczne

  • Tacki na kostki lodu lub małe pojemniki są naprawdę przydatne, gdy chcesz zrobić dużą partię jedzenia i przechowywać ją w porcjach przyjaznych dla niemowląt. Te pojemniczki do zamrażania z miękką podstawą to Twoja przepustka.
  • Nie obejdzie się też bez odrobiny poczucia humoru ;-)

Kiedy mogę zacząć podawać dziecku jedzenie?

Od czego zacząć wprowadzanie stałych pokarmów?

Tak jak w przypadku większości tematów rodzicielskich, nie ma właściwego sposobu. Ważne jest to, co właściwe dla Ciebie i Twojego dziecka...
Czytaj więcej

Wygląda na to, że jesteś w innym kraju Czy chcesz zmienić wersję strony?

Zignoruj